Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Raiffeisen Bank zasponzoruje Djokoviče

Srbská tenisová hvězda Novak Djokovic a vídeňská skupina Raiffeisen Bank International AG (RBI) ohlásili uzavření dohody o partnerství. Djokovič, který strávil na pozici světové tenisové jedničky rekordních 316 týdnů, se stane ambasadorem značky RBI a společností skupiny v oblasti střední a východní Evropy (CEE).

Skupina Raiffeisen bude také podporovat nedávno založenou Tenisovou akademii Novaka Djokovice v Bělehradě v Srbsku.

„Je mi velikou ctí, že jsem se stal ambasadorem značky Raiffeisen a že budeme spolupracovat na pro mě tak významném projektu, jakým je má akademie v Bělehradě. Společnost Raiffeisen mi pomůže podporovat mladé tenisové hráče v jejich úsilí, aby z nich vyrostli šampioni na kurtech i mimo ně. Podpora silného týmu mou kariéru obrovsky posunula, proto bych rád takové prostředí nabídnul prostřednictvím mé akademie i další generaci hráčů. Společnost Raiffeisen je pro mě v tomto úsilí důležitým partnerem a společně budeme pomáhat tenisu růst,” uvedl Novak Djokovic.

„Cítíme nesmírnou hrdost, že se Novak Djokovic stane naší tváří a podpoří tak naplňování naší vize být nejdoporučovanější bankou. Je jedním z nejúspěšnějších a nejobdivovanějších sportovců pocházejících z regionu CEE, možná právě tím nejvíce úspěšným a obdivovaným. Máme společné hodnoty, a tedy i proto věříme, že naše partnerství bude přínosné pro obě strany,” okomentoval událost Johann Strobl, generální ředitel společnosti RBI.

Spolupráce byla uzavřena na dobu tří let s možným prodloužením. Vedle obecné podpory pro akademii bude Raiffeisen podporovat mladé hráče v účasti na významných mládežnických turnajích. Mimo vystupování v reklamách a na sociálních médiích Raiffeisen se bude Novak Djokovic účastnit vybraných akcí banky. Natáčení první reklamy, která bude během několika dní uvedena v zemích CEE, proběhlo nedávno v Monte Carlu, kde tenista žije.

Novak Djokovic vyhrál 82 turnajů ATP, z toho 18 grandslamových. Podařilo se mu zvítězit na všech čtyřech grandslamových turnajích, naposledy v únoru na Australian Open, a to podeváté. Novak Djokovic se narodil v Bělehradě, je mu 33 let, je ženatý a má dvě děti. Na Facebooku, Instagramu and Twitteru jej sleduje přes 7 milionů lidí.

Zdroj: Petra Kopecká
19.duben 2021