Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Do Toyoty Motor Czech se vrací PeleškaDo Toyoty Motor Czech se vrací Peleška

Toyota Motor Czech (TMCZ) oznámila vytvoření nové pozice Sales & Marketing Director ve struktuře top managementu společnosti.

S platností od 1. července 2012 bude do této funkce povýšen pan Martin Peleška, který se tímto vrací ze svého 3letého působení ve společnosti Toyota Motor Europe. Pracovní kariéra Martina Pelešky v automobilovém průmyslu začala v roce 1999 ve společnosti Ford Motor Company ČR, kde získal odborné zkušenosti na mnoha pozicích. V roce 2006 přešel do společnosti Toyota Motor Czech, která je importérem vozů značek Toyota a Lexus do ČR a SR. Zde působil jako Sales Manager pro ČR a posléze jako Senior Sales Manager pro ČR a SR. V červenci 2009 byl vyslán do evropské centrály Toyota Motor Europe v Bruselu, kde působil na různých senior manažerských pozicích v oblasti prodeje a marketingu. Martin Peleška, (38 let) je ženatý a je otcem dvou dětí (dcera 4 roky, syn 1,5 roku). Mezi jeho záliby patří chvíle s rodinou, vaření a nově také rekreační běh. Nedávno totiž úspěšně absolvoval půlmaraton v belgickém Bruselu.

800×600

Normal
0

21

false
false
false

CS
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Normální tabulka”;
mso-style-parent:””;
font-size:10.0pt;”Times New Roman”,”serif”;}

Toyota Motor Czech (TMCZ) oznámila vytvoření nové pozice Sales & Marketing Director ve struktuře top managementu společnosti.

S platností od 1. července 2012 bude do této funkce povýšen pan Martin Peleška, který se tímto vrací ze svého 3letého působení ve společnosti Toyota Motor Europe.

Pracovní kariéra Martina Pelešky v automobilovém průmyslu začala v roce 1999 ve společnosti Ford Motor Company ČR, kde získal odborné zkušenosti na mnoha pozicích.

V roce 2006 přešel do společnosti Toyota Motor Czech, která je importérem vozů značek Toyota a Lexus do ČR a SR. Zde působil jako Sales Manager pro ČR a posléze jako Senior Sales Manager pro ČR a SR. V červenci 2009 byl vyslán do evropské centrály Toyota Motor Europe v Bruselu, kde působil na různých senior manažerských pozicích v oblasti prodeje a marketingu.

Martin Peleška, (38 let) je ženatý a je otcem dvou dětí (dcera 4 roky, syn 1,5 roku). Mezi jeho záliby patří chvíle s rodinou, vaření a nově také rekreační běh. Nedávno totiž úspěšně absolvoval půlmaraton v belgickém Bruselu.
5.červenec 2012