Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Dolanský otevřel ve Zlíně CUPRA Garage

Zlínský dealer SEATu Jiří Dolanský slavnostně otevřel 1. prosince první exkluzivní showroom CUPRA Garage v České republice, který se nachází v areálu autorizovaného prodejce Auto Dolanský. Opening navštívilo 150 hostů, majiteli dealerství pogratuloval šéf značky Aleš Novák.

„Mám velkou radost, že i v České republice můžeme již našim klientům nabídnout exkluzivní zákaznické zážitky v jedinečně pojatém showroomu CUPRA Garage,“ řekl na podiu Aleš Novák.

„Našemu autorizovanému prodejci Auto Dolanský v Lípě u Zlína patří velké uznání za perfektní realizaci našeho nekonvenčního konceptu, který je na českém trhu opravdu unikátní. Cesta k tomu, jak zažít značku CUPRA naplno začíná zde,“ připomněl šéf značky hostům eventu.

Aleš Novák pak spolu s mluvčím značky Filipem Stoulilem předali Jiřímu Dolanskému slavnostní plaketu.

Showroom CUPRA Garage v Lípě u Zlína je podle Nováka navržen tak, aby ztělesňoval identitu značky CUPRA a její hodnoty: jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Návštěvníkům nabízí ve svém působivém a interaktivním prostředí jedinečný způsob, jak proniknout do exkluzivního světa značky CUPRA. V tzv. „garážové zóně“ jsou vystaveny nejvýznamnější modely.

Rychlé rozhodnutí o investici

„Již od začátku jsme s nadšením sledovali vývoj a zejména designové studie značky CUPRA. Po 4 letech jsme přijali výzvu pro získání zastoupení vozidel právě této nové dynamické značky. Rozhodnutí bylo velmi rychlé“, říká Jiří Dolanský, majitel společnosti Auto Dolanský s.r.o.

„V červnu letošního roku jsme se účastnili představení nových modelů a budoucí vize značky CUPRA v Barceloně. A již při zpáteční cestě jsem byl rozhodnut a věděl jsem, že toto je nový směr, kterým chceme jít a moje nadšení pro CUPRA DNA se mi podařilo přenést i na celý náš firemní tým.“

„Jako první v České republice jsme v říjnu 2022 přebudovali a dnes otevíráme první autosalon podle nového konceptu CUPRA Garage, kde zákazníkům nabídneme především novou značku CUPRA, doplněnou o nabídku vozů značky SEAT. Zbudovali jsme také místa pro nabíjení elektrovozidel a pořídili nabíjecí stanice. Přestavba probíhala pouze pět týdnů, a to v plném provozu a s maximálním nasazením všech našich zaměstnanců, čehož si velmi cením.“

„Jsme přesvědčeni, že značka CUPRA má na to, být v této dynamické době lídrem trhu nových vozidel. Je sofistikovaná, využívá nejmodernější technologie, působí odvážně a svým jedinečným designem přitahuje zákazníky, kteří se chtějí odlišit. Tato emoce vás pohltí již při prvním vstupu do CUPRA Garage, dodává Jiří Dolanský, majitel společnosti Auto Dolanský.

Zdroj: Erich Handl, Zlín
4.prosinec 2022