Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Doležalová měla vernisáž u Františkánů

Mediální spolupracovnice značky Volvo, potápěčka a fotografka Petra Doležalová se ukázala být renesanční osobností. V prostorách ambitu Františkánského kláštera v Praze je od 5. do 30. srpna k vidění její multimediální výstava „Útěk na Mauricius“.

Petra Doležalová představila výstavu v rámci vernisáže, která se konala toto úterý. Velká část vystavených záběrů je pořízena při nočních ponorech a odhaluje i zákulisí filmování. Z další projekce v prostorách galerie se mohou návštěvníci těšit třeba na krátký sestřih v podobě Podmořské opery, které kraluje patnáctiletá tygrovaná muréna. „Se svým partnerem Liborem Špačkem chceme vypravovat expedice dvakrát ročně, z nichž vždy vznikne putovní výstava, film, DVD, kalendáře, přednášky a články,“ řekla našemu portálu Doležalová.
 
Autorka výstavy vystudovala ekonomii v Čechách a Media Relations v Kalifornii. Osmým rokem je šéfredaktorkou lifestylového magazínu LIV, dříve známého pod jménem V-Style, a vede svou PR & Publishing agenturu. Pomáhá českému importérství Volva s plánováním novinářských jízd.
15.srpen 2009