Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Domanský má autosalon na Černém Mostě

V Praze byl otevřen největší autosalon značky Peugeot v České republice. Otevřel ho Domanský pod názvem Centrum Peugeot Černý Most.

Jeho majitel společnost Domanský tak přidal ke svým pobočkám ve Stodůlkách, Zdibech a Kyjích již čtvrté prodejní místo v Praze.

Ve strategické lokalitě obchodní zóny Černý Most u stanice metra v Praze 9 (ul. Skorkovská) vznikla v pořadí 27. značková budova typu Blue Box.

Prostory přízemí reprezentativního prodejního místa nazvaného Centrum Peugeot Černý Most (CPČM) jsou věnovány užitkovým vozům, zatímco rozlehlá prodejní plocha v prvním patře hostí desítky osobních vozů. Velkorysé prosvětlené prostory o výměře přes 1000 m2 jsou schopny pojmout a představit zákazníkům kompletní modelovou řadu Peugeot.

Centrum Peugeot Černý Most se zabývá obchodními a servisními aktivitami spojenými výhradně s vozy značky Peugeot. Kromě prodejního a servisního zastoupení značky nabízí také prodej ojetých vozů v rámci programu Peugeot Vyzkoušené vozy. Počet koncesionářů zapojených do tohoto programu se tak rozšiřuje na 15.

24.leden 2013