Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Domanský má ve Zdibech nového ředitele

Do funkce ředitele pobočky autosalonu Domanský ve Zdibech byl majitelem společnosti, Martinem Domanským, jmenován Pavel Kopecký. Bude mít na starosti realizaci strategie, transformaci a rozvoj pobočky ve Zdibech. 

 „Úkolem Pavla Kopeckého bude transformace pobočky ve Zdibech, respektive upevnění pozice celého zastoupení,“ říká Martin Domanský, majitel společnosti Domanský, s.r.o. „K blížícímu se 15letému výročí jsme pro naše zákazníky připravili novou koncepci a kvalitu služeb. Věřím, že Pavel Kopecký bude ta správná osoba, která tuto strategie dovede k životu,“ dodává Domanský.
 
„Mým hlavním cílem bude, aby se naše pobočka stala jedničkou v oblasti kvality a konkurenceschopnosti s co nejširším portfoliem klientů. V naší nové strategii se zaměříme na mimořádnou kvalitu všech služeb a na dialog se zákazníkem,“ prozrazuje svou vizi Pavel Kopecký, nový ředitel pobočky Domanský ve Zdibech.
 
Pavel Kopecký působí v oboru automobilového průmyslu již více než 12 let. V minulosti pracoval ve společnostech Škoda Motorsport, Škoda Auto a v Porsche Praha Smíchov, kde zastával 4 roky pozici vedoucího servisu. Na pozici ředitele pobočky vystřídal Pavla Herdu.
 
Ve svém volném čase se Pavel Kopecký kromě studia MBA programu na Brno International Business School věnuje rodině a sportu.
18.červenec 2009