Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Domanský partnerem filmu 2Bobule

Společnost Domanský se stala oficiálním partnerem pokračování komedie s názvem 2Bobule. Poskytla do nového českého filmu vozy značky Hyundai.

Hlavní hrdiny tohoto celovečerního snímku, který bude mít premiéru 22. října letošního roku, můžete spatřit v automobilech Hyundai ix55 a i30. Volné pokračování úspěšné filmové komedie opět sleduje dvojici kamarádů – Honzu a Jirku. Příběh se odehrává v poklidném prostředí moravských vinic, kde se Honza rozhodne jako vinař začátečník proniknout do vrcholného umění slámového vína. Snaha se však nesetkává s úspěchem a Honzův život zcela naruby převrací kumpán Jirka.
 
 „Název 2Bobule v sobě nese velkou sílu díky celovečernímu filmu z roku 2008. Spojení s takto významným jménem je pro nás velkou výzvou, neboť automobily Hyundai, které jsme pro účely natáčení filmu poskytli, se vyznačují stejnou charakteristikou,“ říká Martin Domanský, majitel společnosti Domanský.
 
V hlavních rolích se opět představí Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer a Tereza Voříšková. Diváci se mohou těšit také na Jiřího Krampola, Janu Švandovou, Jiřího Korna, Václava Postráneckého nebo Lubomíra Lipského, pro kterého je tato filmová role již 100 v pořadí. 
 
Původní snímek Bobule patřil k divácky nejnavštěvovanějším filmům roku 2008 a sbíral ocenění i v zahraničí (například na festivalu Tiburon v Los Angeles, kde byl snímek vyhlášen nejlepší komedií).
1.říjen 2009