Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Dvořáková novou mluvčí Safiny

Dodavatel materiálů s obsahem drahých kovů Safina má novou manažerku firemní komunikace.

Nově vytvořenou pozici ve firmě zaujala Michaela Dvořáková (40). V její kompetenci je externí a interní komunikace a firemní public relations.

Dříve Michaela Dvořáková působila jako Corporate Communication Coordinator ve společnosti Unilever, kde měla na starosti činnosti v oblasti externí a interní komunikace, koordinaci krizového týmu, aktivit v oblasti CSR a firemního PR. Zároveň byla šéfredaktorkou firemního časopisu Učko, členkou redakční rady CRM programu Na doma a spravovala korporátní webové stránky.

Zkušenosti v oblasti komunikace a public relations získala v minulosti také v nakladatelství Euromedia Group, kde na pozici Public Relations Manager podporovala budování image a dobrého jména nakladatelství. Řídila komunikaci s médii, spolupracovala na tvorbě textů pro podnikové tiskoviny, publikace a katalogy a vedla firemní webové stránky. Součástí její pracovní náplně byla rovněž příprava sponzoringových aktivit a prezentací na veletrhy. Public relations se věnovala i v nakladatelství Ikar Praha.

Michaela Dvořáková vystudovala žurnalistiku na Fakultě sociálních věd na Univerzitě Karlově v Praze, kde se specializovala na literaturu, kulturu a masovou komunikaci. Hovoří anglicky a rusky, mezi její oblíbené volnočasové aktivity patří spolupráce s neziskovými organizacemi, výrazový tanec a další vzdělávání v oboru public relations.

„Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat Michaelu Dvořákovou v našem týmu. Její dlouholeté zkušenosti v oblasti public relations budou důležitým přínosem pro naši komunikační strategii,“ řekl Tomáš Plachý, generální ředitel SAFINA.

 
16.leden 2013