Kategorie
Značky
Regiony
 
 

V pořadí dvacátou první plnicí stanici CNG otevřel E.ON začátkem prosince v Teplicích. Investici komentuje Petr Hrubý, manažer CNG E.ON.

„V Česku v roce 2017 registrujeme velký nárůst veřejných plnicích stanic CNG, kdy jich aktuálně je již 160. Spolu s plnicími stanicemi roste i počet CNG vozů. Nejnovější modely v osobních vozech jsou Audi A4, A5, Seat Ibiza, Opel Astra nebo velmi oblíbené VW Polo,“ říká Petr Hrubý.

Teplická plnicí stanice se nachází v těsné blízkosti čerpací stanice Tank ONO u křížení ulic Riegrova a Stanová. Možnost tankování je pro řidiče NONSTOP a platit zde mohou CNG kartami. Do budoucna se počítá i s rozšířením terminálu pro bankovní karty. Výdejní stojan je oboustranný s koncovkami NGV1 pro osobní a užitkové vozy.

Kromě budování nových plnicích stanic podporuje E.ON alternativní CNG pohon také prostřednictvím slev a akcí. Ve spolupráci se společností Autoexpert svým zákazníkům nabízí CNG vozy. U společnosti Autoexpert je možno vyzkoušet zdarma téměř všechny dostupné modely CNG vozidel včetně úplné novinky, vozidla Audi A5 Gtron.

Zdroj: E.ON
14.prosinec 2017