Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Emil Frey stěhuje importy do menších kanceláří

Skupina Emil Frey přesune 1. září import Citroënu, Peugeotu a Opelu ze současné adresy v City Tower na pražském Pankráci do skromnějších kanceláří. Kam se značky stěhují a proč?

EMIL FREY převzal distribuci značek Peugeot, Citroën a DS v Česku v roce 2016. Importy převzal i s jejich kancelářemi ve výškové budově v pankrácké Hvězdově ulici. Loni v září se k francouzským značkám přistěhoval ze svých původních prostor na Olbrachtově ulici také Opel ČR.

Nyní se ale budou opelisté zase přesouvat z Hvězdovy zpět na Olbrachtovu! S nimi jdou i citroenáři a peugeotisté. Proč se vše po roce stěhuje v obráceném gardu?

„Naše společnost v září plánovaně opouští prostory v City Tower, kde nám končí nájemní smlouva, a stěhujeme se na Olbrachtovu ulici. Zde budeme sdílet kanceláře s dalšími zaměstnanci naší společnosti, kteří už zde pracují. V souvislosti s touto změnou jsme rozšířili možnost práce z domova. Režim „home office“ jsme pro naše zaměstnance zavedli už v roce 2015, spíše jako zaměstnanecký benefit a s předpokladem dále jej rozšiřovat. Poslední měsíce nás přesvědčily, že tento režim práce je realizovatelný, efektivní a vnímaný našimi zaměstnanci jako přínos pro rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem. Seskupení našich aktivit do společných prostor, které nám nový trend umožnil, tak vnímáme jako posun vpřed,“ uvedla pro náš portál mluvčí Peugeotu Radka Matthey.

Stěhování potvrdil i její kolega z Opelu Martin Hejral: „Kanceláře v Praze jsou drahé a sedmdesát procent zaměstnanců naší firmy stejně pracuje většinu času v terénu. Přesun zpět do menších prostor na Olbrachtovu pro nás nebude znamenat snižování počtu zaměstnanců, vnímáme ho jako pozitivní krok k zefektivnění procesů, kdy jedno pracovní místo bude možné využít pro činnost více lidí, “ uvedl Hejral.

Martin Hejral se připravuje na návrat do své bývalé kanceláře, kde bude sdílet pracovní stůl s dalšími kolegy

 

 

Zdroj: Emil Frey, archiv
28.červenec 2020