Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Evropský Ford získal cenu „Companybest“

AUTOBEST, mezinárodní sdružení evropských motoristických publicistů, udělilo společnosti Ford of Europe prestižní ocenění „Companybest 2008” za významné investice do automobilové výroby v regionu střední a východní Evropy, zejména v Rumunsku.

Osmé slavnostní vyhlašování cen AUTOBEST se letos konalo 29. ledna ve Velkém tanečním sále nového hotelu Four Seasons Bosphorus v tureckém Istanbulu. Ceremoniálu se zúčastnilo více než 150 osob včetně členů poroty, klíčových představitelů tureckého automobilového průmyslu, uznávaných novinářů a VIP hostů.
 
Jsem velmi potěšen, že jsem mohl jménem týmu Ford of Europe přijmout ocenění Companybest pro nejlepší společnost roku,“ řekl John Fleming, prezident a generální ředitel evropského Fordu.
 
Fleming se krátce vyjádřil také k vyhlídkám evropského Fordu do blízké budoucnosti. „Pro automobilový průmysl nastala velmi obtížná doba, zcela určitě ta nejhorší, jakou jsem během své kariéry poznal. Jsem si však jist, že společnost Ford of Europe vyjde z tohoto obtížného období ještě silnější. Ocenění, které jsme přebrali, je pro nás velkým povzbuzením,“ řekl.
 
Organizace AUTOBEST se sídlem v rumunské Bukurešti sdružuje odborníky na automobilový průmysl z patnácti zemí střední a východní Evropy. Svého zástupce v odborné porotě má také Česká republika.
18.únor 2009