Kategorie
Značky
Regiony
 
 

FCE Credit rozšířil nabídku

FCE Credit, dvorní dodavatel finančních služeb pro zákazníky českého Fordu, přišel s rozšířením své nabídky.

K nejvýraznějším změnám patří pojištění všech oken vozu zcela zdarma a nabídka pětileté záruky Ford Protect jako součást některých finančních produktů. Ty jsou nabízeny pod obchodní značkou Ford Credit.
 
Zákazníci, kteří využijí finančních služeb Ford Credit, ať už svůj nový Ford pořizují prostřednictvím značkového leasingu či úvěru, dostávají nadále zdarma pojištění všech skel svého auta až do výše 20 000 Kč. Tato částka přitom například stačí i na výměnu většiny čelních skel u velkých osobních modelů jako je Ford S-Max či Ford Galaxy – a to včetně montáže.
 
Další výhodou vyhrazenou jen zákazníkům společnosti Ford Credit je pak možnost získat ke svému novému vozu pojištění Ford Protect zdarma na pět let či 120 000 km.
 
Zákazníci, kteří se rozhodnou pro některý z finančních produktů Ford Credit a kteří za posledních 48 měsíců nezpůsobili dopravní nehodu, se nadále mohou těšit na snížené pojistné – jak u havarijní pojistky, tak i u povinného ručení. Ford Credit pro ně tento bonus, jenž jinak u leasingových ani úvěrových smluv nebývá zvykem, připravil spolu s pojišťovnou Allianz.
 
12.listopad 2011