Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Fiat vyhrál tendr zemědělského intervenčního fondu

Fiat Sedici 4×4 se na příští čtyři roky stal vozem Státního zemědělského intervenčního fondu, který vypsal výběrové řízení na dodávku 40 vozů této kategorie.

Společnost Fiat naplnila požadované parametry soutěže nejlépe ze všech zúčastněných a v závěru roku 2008 předala zástupcům fondu prvních 12 slíbených vozidel.
 
Státní zemědělský intervenční fond je zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů, má na starosti rozvoj venkova a podobu zemědělského trhu. Na podporu českých výrobků zavedl např. značku kvality Klasa, kterou obdrželo již více než 1400 produktů.
 
Vybrané vozy Fiat Sedici 4×4 jsou vybaveny benzínovým motorem 1,6 16v, s možností volby pohonu pouze předních nebo všech kol. K výbavě vozů patří ABS + EBD, čelní a boční airbagy, elektrický posilovač řízení, manuální klimatizace, střešní podélné nosiče, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a mnoho dalších užitečných doplňků. Státní zemědělský intervenční fond si v duchu své ekologické a zemědělské politiky zvolil pro nové vozy zelenou barvu umocněnou poutavým metalickým efektem.
23.leden 2009