Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Financování KIA zajišťuje UniCredit Leasing

UniCredit Leasing CZ zvítězil ve výběrovém řízení společnosti KIA MOTORS CZECH a od ledna letošního roku poskytuje zákazníkům financování nákupu vozidel značky KIA pod názvem KIA FINANCE. UniCredit Leasing je rovněž oficiálním partnerem pro oblast financování dealerské sítě KIA.

„Kvalita a šíře nabídky financování od UniCredit Leasing i velmi dobré zkušenosti z půlroční spolupráce v roce 2008 nás přesvědčily, abychom v této spolupráci pokračovali i v dalších třech letech. Tato smlouva opravňuje UniCredit Leasing jako jedinou leasingovou společnost na českém trhu k používání loga KIA FINANCE,“ říká generální ředitel KIA MOTORS CZECH Vít Pěkný.
 
„Vozy KIA patří v České republice k desítce nejprodávanějších značek. Vážíme si toho, že můžeme rozšířit nabídku značkového financování právě o KIA FINANCE,“ uvedl Jaroslav Jaroměřský, místopředseda představenstva UniCredit Leasing. KIA FINANCE zahrnuje finanční i operativní leasing, spotřebitelský úvěr a nově zavedenou formu financování pod označením FinAuto a FinMoto.
 
Společnost KIA MOTORS CZECH je výhradním dovozcem automobilů KIA do České republiky. V České republice působí značka od roku 1994 a za dobu své existence prodala na českém trhu více než 30 000 vozů.
23.leden 2009