Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Ford Credit nabídl prohlídky zdarma

FCE Credit, zaměřená na financování vozů Ford, přišla podle svých slov s absolutní českou novinkou.

Její ALL-IN úvěr v sobě mimo dalších výhod zahrnuje zcela bezplatné servisní prohlídky nového vozu u autorizovaného dealera Ford. „Taková nabídka je v kontextu současného českého automobilového trhu doslova unikátní,“ uvedla zpráva firmy.

Kromě bezplatných servisních prohlídek pak ALL-IN úvěr nabízí zákazníkům i další výhody, na které jsou u společnosti Ford Credit zvyklí. „Jsme velmi rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout tak převratnou a atraktivní novinku, jako je úvěr ALL-IN, který jim umožní výrazně snížit náklady na provoz jejich vozu,“ řekl Vladan Rojíček, generální ředitel FCE Credit. 

„Například pro nový Ford Focus činí úspory dané bezplatnými prohlídkami za pět let trvání úvěru více než 18 000 Kč – a když k tomu započítáme i ostatní úspory spojené s tímto produktem, dostaneme se až k číslu 49 900 Kč. Jsem si tedy jist, že zákazníci náš nový ALL-IN úvěr uvítají a že jim usnadní jejich cestu k novému Fordu,“ dodává V. Rojíček.

Kromě zmíněné novinky bude Ford Credit i v roce 2013 nadále nabízet výhodné produkty jako SUPER ZERO úvěr, FLEXI úvěr, BONUS úvěr, Zero leasing či FLEXI leasing.

10.únor 2013