Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Ford předvedl Raptory na střelnici v Bzenci

Ford usiluje o fleetovou zakázku v České zbrojovce. Své terénní automobily předvedl manažerům firmy a odborným novinářům na vojenské střelnici v moravském Bzenci.

„Jedná se o netradiční představení našeho nového modelu Ford Ranger Raptor. Ten se už sám o sobě vymyká prakticky všemu, co český trh v kategorii terénních pick-upů nabízí. My ale půjdeme ještě dál a představíme Raptor ve spolupráci s naším partnerem, Českou Zbrojovkou z Uherského Hradiště,“ uvedl akci mluvčí značky Martin Linhart.

Martin Linhart

Prezentace pak proběhla na vojenské střelnici v Bzenci, kde si účastníci mohli vyzkoušet nejen terénní vlastnosti nového Raptora, ale také své schopnosti jako střelce z krátkých i dlouhých palných zbraní.

„Například vozidla pro Českou zbrojovku, která převáží těžké i nebezpečné náklady, musí plnit náročné požadavky na výkon, průchodnost terénem, bezpečnost i nosnost vozidla,“ upřesnil fleet manažer značky Radim Pacík.

Program akce doplnila ochutnávka nejzajímavějších místních vín ve vinařství Vinum Moravicum a novinářská exkurze do továrny České Zbrojovky v Uherském Hradišti.

Ve zbrojovce byla k vidění výroba exportních zbraní, ale také produkce součástek pro automotivní průmysl, konkrétně ozubených sestav dodávaných právě FORD MOTOR COMPANY.

Zdroj: TK Ford, Erich Handl, Bzenec
17.září 2019