Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Fotbalová legenda Koller ambasadorem Kia

Bývalý český fotbalový reprezentant a fenomenální útočník Jan Koller se stal novou tváří automobilové značky Kia. Vedle hokejové ikony Jaromíra Jágra se legendární fotbalista Jan Koller stává dalším významným ambasadorem korejské automobilky.

Bývalý úspěšný reprezentační útočník se zapsal do domácí i světové fotbalové historie svým nezaměnitelným herním projevem a množstvím vstřelených gólů v reprezentaci ČR i na klubové scéně. Jeho hvězdná kariéra a příkladný profesionální přístup k nejpopulárnějšímu sportu na světě tak dokonale zapadá do budoucí komunikační strategie značky Kia v České republice.

Vzájemná spolupráce s Janem Kollerem má svůj symbolický počátek právě dnešním dnem, kdy slaví tento fotbalový útočník své 48. narozeniny. I proto převzal z rukou pana Arnošta Barny, generálního ředitele společnosti KIA MOTORS CZECH, dar v podobě nového vozu Kia Sorento Plug-in Hybrid. Jedná se o technologicky nejvyspělejší a současně nejvýkonnější verzi této úspěšné modelové řady segmentu velkých SUV.

„Spolupráce s Janem Kollerem zcela přirozeně navazuje na naše dosavadní partnerství v nově vznikajícím dokumentárním filmu ´Jan Koller – Příběh obyčejného kluka´, zachycujícího neuvěřitelnou životní cestu tohoto výjimečného sportovce. Jeho ojedinělý příběh v kariéře profesionálního fotbalisty nás nesmírně zaujal, což nás přivedlo k myšlence prohloubit naše partnerství do role ambasadora značky. Jsem velmi hrdý na skutečnost, že v týmu ambasadorů Kia máme nyní k Jaromíru Jágrovi druhou zcela mimořádnou sportovní osobnost, inspirující svým pohybem a přístupem celé generace sportovních nadšenců i fanoušků. Oba jsou mimo jiné dokonalým ztělesněním našeho nového sloganu ´Movement that inspires´,“ zdůraznil hodnotu nové spolupráce s českou fotbalovou ikonou Arnošt Barna.

Jan Koller si opět plácnul na spolupráci s Arnoštem Barnou (vpravo)

Zdroj: Kia Press Center
31.březen 2021