Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Gefco ČR má nového ředitele

Logistický gigant Gefco zažívá velké změny. Nejprve se změnila akcionářská struktura na evropské úrovni, nyní dochází ke změně managementu jednotlivých poboček.

Nový šéf převzal tuzemskou filiálku, která tento rok slaví 10. leté výročí,  od letošního března. Novým generálním ředitelem Gefco Česká republika se stal Alexander Raczynski (35). Narodil se a vystudoval v Polsku, kde absolvoval Ekonomickou univerzitu v Krakově. 

Ve společnosti Gefco je od roku 2005, kdy nastoupil do pobočky v Rusku a působil zde nejprve jako finanční kontrolor a následně ředitel nákupu. Po úspěšném působení v oblasti logistiky pro automotive, za jejíž rozvoj byl zodpovědný v rámci joint-venture Gefco Russia – Algai, se v roce 2011 přemístil do Bulharska, kde zakládal novou pobočku Gefco.

“Mým cílem je podpořit pobočku v České republice v dalším růstu a upevňování pozice na trhu, prostřednictvím poskytování služeb nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny,“ říká Aleksander Raczynski. “Kromě klientů v oblasti automobilového průmyslu se dále soustředíme na společnosti působící v oblasti rychloobrátkového zboží, průmyslu a v oblasti elektroniky.“

27.březen 2013