Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Halfords otevírá v Čestlicích první obchod pro auta

Britská společnost Halfords v Praze-Čestlicích otevírá svou první prodejnu zboží pro auta, kola a volný čas a je prvním řetězcem s tímto zaměřením, který přichází do České republiky.

Sortiment prodejny Halfords celkem zahrnuje téměř 11 tisíc druhů výrobků, z toho zhruba 6 tisíc položek je v kategorii auto-moto a dalších 250 000 je možné do 3 hodin objednat. Na rozdíl od omezeného sortimentu u čerpacích stanic nebo ve značkových autoprodejnách si v Halfords může zákazník vybrat u stejného druhu zboží (oleje, autobaterie atd.) z více značek, včetně těch nejznámějších. Součástí prodeje je i služba “Montáž PLUS”, která zahrnuje poradenství a servis v místě prodeje, kde zákazníkům zakoupené náhradní díly a doplňky okamžitě namontují. Pokud si tedy zákazník v prodejně Halfords zakoupí například motorový olej, technici mu jej v případě zájmu ihned na počkání vymění. Speciálně pro střední Evropu Halfords nabízí také prodej a montáž pneumatik a výfuků, drobné opravy a běžný servis vozů. Bohatý sortiment je připraven rovněž v oblasti autodoplňků.
Halfords chce také majitelům aut nabídnout kvalitní servis za příznivé ceny. Ty jsou stejné bez ohledu na značku vozu a pouze zhruba u 30 procent prací odstupňované podle kubatury: hodina servisní práce stojí 405, 476 a 600 Kč s DPH pro auta s obsahem motoru do 1500 ccm, 1500 až 2000 ccm a nad 2000 ccm respektive. Ceny prací jsou vždy pevně stanovené při předání vozu a sjednávány nejsou žádné tolerance.
Ještě v letošním roce společnost hodlá otevřít v ČR další dva hypermarkety.

8.červenec 2007