Kategorie
Značky
Regiony
 
 

HN budou měnit podobu příloh

Novým Art directorem Hospodářským novin (HN) se stal Jan Vyhnánek. Jeho úkolem je zajistit novou grafickou podobu příloh HN Magazín a Víkend, která se chystá na říjen.

Dílčích grafických změn se dočkají i přílohy Proč ne a Butik, a také hlavní list, který změnil svou podobu letos v květnu. Novou podobu příloh bude Vyhnánek tvořit ve spolupráci se španělským designérským studiem Cases i Assoc. "Změny by měly být zatím postupné, ale v říjnu už půjde o změnu radikální," uvedla společnost.
 
    Vyhnánek stojí za podobou zpravodajského časopisu Týden, kde devět let působil jako výtvarný ředitel. V posledních letech mimo jiné vytvořil vizuální koncept časopisu Instinkt či zpravodajských portálů Tyden.cz a Lidovky.cz. Dříve spolupracoval s největšími tuzemskými reklamními agenturami.
 
 
    Economia je největším vydavatelstvím ekonomických a odborných periodik v Česku. Prostřednictvím dceřiné společnosti Ecopress podniká na Slovensku. Většinovým vlastníkem je Zdeněk Bakala. Economia vydává vedle HN týdeníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media, Obchodní věstník a dalších 17 odborných titulů. Provozuje zpravodajský portál iHNed.cz, personální KarieraWeb.cz a zhruba dalších 20 webů.
1.srpen 2009