Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Hyundai i20 míří do Nového Města na Moravě

Zbrusu nový Hyundai i20 vyhrála na konci roku 2020 Marie Mičínová z vesničky Janovičky nedaleko Nového Města na Moravě, která se stala vítězkou soutěže v rámci předprodeje nové generace tohoto kompaktního modelu.

Do soutěžního slosování byli zařazeni zákazníci z celé republiky, kteří si závazně objednali svůj nový Hyundai i20 v předprodeji, a to nehledě na motorizaci, výbavový stupeň, nebo cenu vozu. Štěstí se usmálo právě na paní Marii Mičínovou, která si svou i20 s motorem 1,2i ve výbavě Comfort s paketem Club objednala v dealerství Autocentr Hudec v Novém Městě na Moravě.

„V životě jsem nic nevyhrála, a když jsem zvedla telefon a dozvěděla se tu skvělou zprávu, vůbec se mi nechtělo věřit, co se stalo. Až po teprve druhém telefonátu mi vše začalo docházet,“ s úsměvem vysvětluje paní Mičínová, která do svého nového vozu usedne až na začátku příštího roku. Vůz si totiž sestavila přesně podle svých představ, a proto je třeba vydržet, než bude vyroben a šťastné majitelce doručen.

„Jsme moc rádi, že jsme paní Mičínové výhrou v soutěži udělali takovou radost,“ řekl generální ředitel Hyundai Motor Czech Martin Saitz. „Vážíme si toho, že si vybrala právě náš nový model i20 a přejeme mnoho spokojených a bezpečných kilometrů za jeho volantem.“

Štěstí se již brzy usměje ještě na dalšího zákazníka značky Hyundai – stejná soutěž nyní totiž probíhá také v rámci zahájení prodeje zcela nové generace populárního modelu Hyundai Tucson. Právě v České republice vyráběné SUV získá jeden z nových zákazníků zcela zdarma, stačí si svůj vůz závazně objednat do konce tohoto kalendářního roku.

Zdroj: Mgr. Václav Kodým
3.leden 2021