Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Hyundai Motor Czech mění PR manažera

Se společností Hyundai Motor Czech se na konci dubna rozloučí dlouholetý šéf komunikace Jan Pohorský. Kam jde a kdo ho u značky nahradí?

Honza Pohorský byl mluvčím importu od ledna 2018, kdy nahradil Milana Adámka. Jeho pozice Communications Specialist, zahrnovala kontakt s novináři, organizátory společenských akcí apod. Měl také zodpovědnost za interní a externí komunikaci společnosti a za automobilovou flotilu pro PR účely.

Pohorský dokázal ve firmě přežít tvrdou školu bývalého šéfa firmy Vladimíra Vošického a také často bodovat v anketě PR roku!

Vlastní byznys se odkládá

„Připravoval jsem vlastní projekt, ale nyní v době epidemie na něj není doba. Na PR trhu se také nyní nekonají žádná výběrová řízení, takže vlastně neodcházím nikam, počítám s letním osobním volnem,“ řekl nám Jan Pohorský, kterému končí smlouva v HMCZ 30. dubna.

Od prvního května nastoupí na jeho místo Pohorského manažer od konkurenční značky, kterého import vybral v několikakolovém výběrovém řízení. Tendr byl ukončen v polovině dubna. Odkud nový speaker přichází? Info přineseme v další zprávě!

Zdroj: HMCZ, Jan Pohorský, archiv
23.duben 2020