Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Hyundai nově v Průhonicích a Jindřichově Hradci

V Průhonicích u Prahy a Jindřichově Hradci jsou nové prodejny Hyundai exclusive partner.

U Prahy představuje na více jak 800m2 prodejní plochy společnost Pyramida Průhonice kompletní nabídku nových vozů Hyundai vč. prezentace prémiových modelů na ploše 170m2 v oddělené části „Premium zone“. Prezentace nových vozů je doplněna rozsáhlou nabídkou originálních doplňků a příslušenství z kolekce Hyundai.

Stavba nové prodejny trvala pouhých 5 měsíců a za tuto dobu se podařilo připravit prostory odpovídající kvalitě a službám poskytovaným značkou Hyundai.

Prodejna Jindřichův Hradec: na místě bývalé prodejny vozů Škoda v ulici Jarošovská během dvou měsíců uskutečnili kompletní rekonstrukci a stavbu nových prodejních a servisních prostor Hyundai. Zájemcům o vozy Hyundai prezentují kompletní nabídku od nejmenších modelů až po nové Santa-fe.

„Cílem dealerství Pyramida Průhonice je udržet 1. místo mezi prodejci značky Hyundai pro rok 2013 a upevnit si tak pozici na českém trhu a nadále zásadním způsobem přispívat k výraznému růstu prodejů značky Hyundai v ČR. Pro firemní zákazníky poskytujeme služby „Fleet business center“. Za nejvýhodnějších podmínek zajistíme každému z řad firemních zákazníků ty nejkvalitnější a nejrozsáhlejší služby poskytované při prodeji a následné péči o firemní vozy,“ napsal nám obchodní a marketingový ředitel firmy Karel Král. 

7.květen 2013