Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Nový PR manažer Hyundaie přichází z Mercedesu

Se společností Hyundai Motor Czech se na konci dubna rozloučí dlouholetý šéf komunikace Jan Pohorský. Novým mluvčím značky se stane manažer, který předtím působil v AC Sparta Praha a poté u značky Mercedes-Benz.

Honza Pohorský byl mluvčím importu od ledna 2018, kdy nahradil Milana Adámka. Jeho pozice Communications Specialist, zahrnovala kontakt s novináři, organizátory společenských akcí apod. Měl také zodpovědnost za interní a externí komunikaci společnosti a za automobilovou flotilu pro PR účely. „Tento týden předávám práci Davidu Pavlíčkovi,“ upřesnil nám Pohorský.

Pavlíčka vybrala HMCZ v několikakolovém výběrovém řízení, které začalo v březnu. „Nástup Davida mohu s radostí potvrdit napsala nám šéfka marketingu firmy Jana Sekeráková, která vedla přijímací tendr.

Manažer s fotbalovou minulostí

„Od roku 2018 do března letošního roku jsem působil na pozici PR manažera ve společnosti Mercedes-Benz Vans ČR, tj. divize lehkých užitkových vozů. Mimo PR a media relations jsem byl zodpovědný za digitální komunikaci společnosti,“ přiblížil našemu portálu David Pavlíček.

Předtím působil od roku 2009 na pozici Manažera nových medií v rámci PR oddělení fotbalového klubu AC Sparta Praha, kde se staral o digitální komunikaci. Je absolventem University of Sydney.

Kdo Pavlíčka nahradí u Mercedesu? Čtěte další zprávy Autodealers!

Zdroj: Jan Pohorský, David Pavlíček
24.duben 2020