Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Hyundai řeší v České republice problémy s komunikací

Korejská značka Hyundai měla do tohoto týdne zmatenou strategii komunikace s veřejností. Vedle sebe totiž fungují dvě na sobě nezávislé společnosti Hyundai, které jsou aktivní v automobilovém průmyslu. Jejich komunikační schizofrenie prý nyní zmizí.

V České republice fungují nyní dvě firmy pod hlavičkou Hyundai – Hyundai Motor CZ – nezávislý dovozce automobilů a příslušenství značky Hyundai do České republiky a Hyundai Motor Manufacturing Czech – společnost připravující výstavbu automobilového závodu Hyundai v Nošovicích. Společnost Hyundai Motor CZ (dále jen HMCZ) bude i nadále komunikovat aktivity značky Hyundai, které se týkají prodeje vozů a příslušenství, cen, akčních nabídek a dalších informací ve stejném rozsahu jako dosud. Kontakty na HMCZ zůstávají stejné a kontaktní osobou je i nadále Veronika Jakubcová Public Relations Manager(jakubcova.veronika@hyundaimotor.cz)
Tiskové oddělení nově vzniklé společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech (dále jen HMMC) začalo plně pracovat od listopadu letošního roku je zodpovědné za komunikaci s médii o aktivitách a záměrech HMMC, zejména pak o záležitostech souvisejících s výstavbou automobilového závodu v Nošovicích. Sídlem HMMC je Ostrava. Za společnost HMMC komunikují: Petr Vaněk generální manager pro PR (
pvanek.hyundai@seznam.cz) a Kateřina Churá PR specialista (kchura.hyundai@seznam.cz).

19.listopad 2006