Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Indian Traeger: stvořen pro grilování na cestách

Motorka Indian Traeger je podle výrobce splněným snem milovníků rychlé jízdy a dobrého jídla. Bezstarostná cesta za dobrodružstvím okořeněná delikatesami přímo z grilu kdykoliv si vzpomenete…

Renomovaný konstruktér Thor Drake spojil dvě kultovní americké značky a vyrobil unikátní motorku Indian Darkhorse s plně funkčním grilem Traeger Ironwood 885 na místě sajdkáry. Řidič si tak může snadno ugrilovat burger, žebra nebo šťavnatý steak a zahnat hlad i v té největší divočině.

Indian Motorcycle je první americká motocyklová společnost, založená v roce 1901. Srdce motocyklistů po celém světě si získala díky bezkonkurenční závodní dominanci, technické preciznosti a nespočetným inovacím. Neméně legendární značkou je Traeger s historií dlouhou více než 30 let. Základem pro grilování na Traeger grilech jsou 100% přírodní dřevěné pelety – a jak znalci dobře vědí, právě grilování na dřevě dává jídlu jedinečnou, intenzivní chuť a vůni. Grily Traeger navíc zvládnou také uzení, zapékání, dušení, pečení a navrch královskou grilovací disciplínu – barbecue!

Zdroj: Iveta Brixí
5.březen 2021