Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Indická premiéra modelu Kia Seltos

Automobilka Kia poprvé odhalila model Seltos světové veřejnosti na speciální akci v indickém Dillí. Celosvětové zahájení prodeje novinky je naplánováno na druhou polovinu roku 2019.

Model Seltos charakterizují výrazné designové prvky, které tomuto kompaktnímu SUV dodávají auru sportovnosti. Model spojuje moderní technické prvky výbavy, prostornost na vrcholu třídy a sestavu špičkových bezpečnostních prvků. V nabídce pohonných jednotek najdeme vysoce hospodárné benzínové a naftové motory Smartstream.

Seltos nabízí za investované peníze mimořádnou hodnotu – díky mnoha technologickým prvkům pro maximální konektivitu a bezpečnost, velkorysému interiéru pro pohodlné cestování pětice lidí a vysoké úrovni prostornosti a variability.

 

Kia plánuje zahájit prodeje v Indii s historicky nejvyšším počtem prodejců automobilového nováčka na tomto trhu. Kia rovněž uzavřela partnerství s osmi předními finančními ústavy v Indii, které budou zákazníkům z celé země nabízet komplexní služby financování.

Seltos se bude vyrábět pro osm různých regionů ve dvou výrobních závodech Kia – v okrsku Anantapur v indickém Ándhrapradéši, resp. v korejském Kwangdžu.

Zdroj: Kia Motors
20.červen 2019