Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Infiniti slaví 20 let existence

Před 20 lety, 8. listopadu 1989, byla představena nová luxusní značka Infiniti, která vstoupila na světový trh s pouhými 51 prodejními místy a dvěma modely ve výrazně odlišných předváděcích centrech. Jaká je současnost?

Obchodní zastoupení Infiniti se v roce 1989  vyznačovala skutečným luxusem, který je dnes u obchodníků s auty obvyklý: byla vybavena recepcí, otevřenými kancelářemi a kladla stejný důraz na prodej i na služby zákazníkům. Za dvě uplynulá desetiletí se mnohé změnilo. Předváděcí centra se zvětšila, aby mohla pojmout úplnou nabídku luxusních výkonných automobilů včetně kabrioletů, sedanů, vozů třídy coupé a SUV. Původní inspirace (charakterizovaná slogany Komplexní zákaznická zkušenostInspirovaný výkon) však zůstala zachována dodnes, kdy se z hrstky původních prodejních míst v USA stala vyspělá síť prodejců Infiniti v 35 zemích po celém světě.
Jaké jsou plány pro nejbližší budoucnost? Stále se rozšiřující nabídka modelů se na jaře 2010 rozroste o sedan nové generace Infiniti M, který bude v létě následován zbrusu novým modelem Infiniti QX SUV. Společnost Infiniti navíc nedávno ohlásila svůj první hybridní vůz – model Infiniti M Hybrid připravovaný na rok 2012 a budoucí řadu Infiniti EV.
20.listopad 2009