Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Interaction chystá 3. ročník Lakýrník campu

Interaction připravuje třetí ročník vzdělávacího programu formou workshopů v kempech určeném pro lakýrníky. Přípravy jsou již v plném proudu.

V letošním roce po dvouleté odmlce a omezování osobního kontaktu jsme mohli opět začít připravovat další v pořadí již třetí ročník vzdělávacího programu formou workshopů v kempech určeném pro lakýrníky pod příznačným názvem „LAKÝRNÍK CAMP“.

V minulých letech se společnost Interaction rozhodla inovovat tradiční soutěž Lakýrník Cup novou akcí ve stylu pracovních workshopů – s názvem Lakýrník Camp, jehož úspěšný první ročník proběhl v roce 2017 a v roce 2019 se s velkým úspěchem uskutečnil druhý ročník.

Cílem této inovace je zapojení ještě většího počtu účastníků (lakýrníků) do akce s využitím prostorného prostředí, které umožňuje komplexní předvedení nového produktového portfolia a školení, s následnou výměnou zkušeností v pohodové atmosféře kempů.

Akce se bude konat vždy v pátek/sobotu po dobu 4 týdnů od 20. 5. do 24. 6. 2022. Akce je určená především pro zákazníky (lakýrníky) společnosti Interaction s.r.o. Akce je celorepubliková, tzn. je určená pro všechny regiony dle působnosti.

„Již nyní máme přes 250 přihlášených účastníků. Součástí workshopů jsou prezentace významných dodavatelů společnosti Interaction, kteří se právě chtějí přiblížit lakýrníkům formou těchto pracovních workshopů s využitím prostorného prostředí, které umožňuje komplexní předvedení nového produktového portfolia a školení. Mezi partnery akce, kteří se již těší na představení svých produktových novinek, nechybějí značky Spies Hecker, 3M, SATA, Carsystem, SIA a Kwasny,“ uvedla firma.

Mimo prezentace v příjemném prostředí kempů čeká na návštěvníky losování o zajímavé ceny, které si pro ně připravili dodavatelé a společná večeře, po které je volná zábava a doprovodný program.

Akce se konají vždy v pátek/sobotu po dobu 4 týdnů od 20. 5. do 24. 6. 2022.

  1. 5. 2022 – Kemp Chlumec nad Cidlinou
  2. 5. 2022 – Caravan camp Valek, Chrustenice
  3. 6. 2022 – Caravan camp Valek, Chrustenice
  4. 6. 2022 – Kemp HRANICE

Cílem je představení nových produktů/technologií a sdílení zkušeností volnou formou. Akce se vždy zúčastní také zaměstnanci IA z technického a obchodního úseku.

Více informací u obchodních zástupců společnosti Interaction nebo na stránkách www.interaction.cz.

 

Zdroj: Interaction, Michaela Kirchnerová
19.květen 2022