Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Interaction má limitovanou edici kalendáře 2021

Interaction představila exkluzivní limitovanou edici kalendáře pod příznačným názvem „České mistrovské kousky“. Druhé vydání magazínu Color Expert přinese podrobnosti včetně reportáže se šéfem společnosti Martinem Písaříkem.

„Rok co rok jsme Vám představovali jedinečné kalendáře „MASTER PIECES“ značky SPIES HECKER, kde se z celého světa vybíraly ty nejlepší mistrovské kousky, na nichž se blýská barva značky SPIES HECKER. Každý rok se do výběru hlásilo mnoho unikátních kousků i z České republiky od našich zákazníků a naše společnost byla hrdá na to, že obstáli ve výběru a vždy se od roku 2012 podařil alespoň jeden kousek z české dílny umístit na stránky těchto kalendářů,“ uvedla firma.

V letošním roce však poprvé v historii nastala změna a z německé centrály Spies Hecker přišla zpráva o nahrazení kalendáře „MASTER PIECES“, novým typem kalendáře z prostředí automobilových závodů.

Jelikož se i v letošním roce přihlásilo nespočet nádherných a jedinečných kousků z českých dílen, rozhodli jsme se v tradici kalendáře „MASTER PIECES“ pokračovat, v podobě vydání vlastního, historicky prvního kalendáře společnosti INTERACTION 2021. V tomto kalendáři si nejenže připomeneme všechny české mistrovské kousky, který viděl celý svět, ale připravili jsme si pro Vás i nové unikáty, které byly letos v letních měsících nafoceny.

 

Zdroj: Interaction, Michaela Kirchnerová
16.říjen 2020