Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Interaction partnerem OK Group Racing Expo

Lakýrnická Interaction se stala hlavním partnerem výstavy OK Group Racing Expo, která se uskuteční 29. 10. – 30. 10. 2022 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Na výstavě bude k vidění špičková závodní technika, ale také mnoho zajímavých osobností. Na jednom místě bude k vidění přes 150 exkluzivních exponátů a desítky profesionálních i amatérských závodníků.

OK Group Racing Expo je součástí akce Prague Car Festival, jedná se o Největší výstavu ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly. Součástí výstavy bude i unikátní kousek Škoda Buggy V.F. z roku 1972, kterých bylo vyrobeno pouhých 30 kusů, a v České republice jsou tyto unikáty pouze 3.

“Společnost Interaction měla tu čest provést kompletní aplikaci nového laku a poprvé k vidění po rozsáhlé renovaci bude právě na této výstavě. Poté bude Škoda Buggy V.F. převezena do Retromuzea, kde bude k zhlédnutí od jara 2023. V muzeu je k vidění přes 220 historických vozidel z druhé poloviny 20. století, ” uvedla firma.

Zdroj: Interaction, Michaela Kirchnerová
24.říjen 2022