Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Invelt měl 8. ročník BMW golfu na Dýšině

Šéf Inveltu Daniel Harant uspořádal BMW Golf Cup na Greensgate Golf & Leisure Resortu u Plzně, kde má společnost svůj druhý showroom. Na špičkově upravené hřiště dorazilo v ranních hodinách osmdesát golfistů, pro které bylo připraveno pohoštění v přátelské atmosféře resortu.

Daniel Harant k akci uvedl: „Těší mě, že Invelt spojuje radost z jízdy a zároveň radost ze setkávání se u takové příležitosti, jakou je tradiční turnaj BMW Invelt Golf Cup. Tato akce spojuje vášeň pro sport a BMW. Věřím, že se všichni cítili během celého dne dobře a byl to pro naše zákazníky příjemně strávený čas s možností vidět aktuální novinky z celkové produkce BMW a MINI.“

8. ročníkem golfového turnaje BMW Invelt provázel moderátor a golfový expert Čeněk Lorenc. Než došli hráči k poslední jamce, měli možnost se kolem hřiště i v okolí klubovny seznámit s exkluzivními vozy z nabídky BMW a MINI.

Na konci dne byly vyhlášeny netrpělivě očekávané výsledky. Po kulinářském zážitku byli oznámeni vítězové čtyř kategorií, kteří byli odměněni pohárem, golfovým vybavením z kolekce BMW Golf Sport a lahví exkluzivního vína. BMW je celosvětově jedním ze dvou největších partnerů v golfovém sportu.

Z toho důvodu má i svoji speciální golfovou kolekci oblečení a rovněž i vybavení pro golf. Tradiční turnaj BMW Invelt Golf Cup, který společnost Invelt pořádá pro své klienty, je vždy plný zábavy, jídla a skvělých golfových výkonů.

Zdroj: Invelt, Zita Vinšová
2.říjen 2020