Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Jarov zavádí program pro ojeté vozy Audi

Das WeltAuto, program prověřených ojetých vozů, dostal další sesterský program prodeje Audi Approved :plus (AAP). Jako první v Česku s ním přichází AUTO JAROV, která ve svém největším showroomu Audi v pražských Kunraticích nabídne portfolio vozů k prakticky okamžitému odběru.

„Jsem ráda, že do rodiny značkových prodejů ojetých vozů můžeme přivítat nového člena. Vedle programu Das WeltAuto, který je určen širokému okruhu klientů, bude Audi Approved :plus cílit na náročnější zákazníky, kteří preferují prémiové značky,“ říká Mirka Cimrová, vedoucí divize Das WeltAuto společnosti Porsche Česká republika.

„Audi Approved :plus představuje nejvyšší úroveň prodeje ojetých vozů, čemuž odpovídá exkluzivní prodejní místo společnosti AUTO JAROV Kunratice. Již nyní můžu prozradit, že vozy Audi v programu AAP se chystáme ještě letos nabídnout i na Moravě,“ předesílá Mirka Cimrová.

Audi Approved :plus představuje globální program pro zánovní vozidla Audi. Řadí se tak vedle prodejních modelů Das WeltAuto a ŠKODA Plus, obchoduje ovšem výhradně automobily značky Audi. Vozidla v nabídce AAP mají naprosto transparentní historii, špičkový technický stav s podrobným popisem a převaha vozů je stále v záruce výrobce.

Bonusem je rovněž mimořádně široká nabídka zánovních automobilů Audi k okamžitému odběru. Skladem v Praze se nabízí desítky vozů Audi s dodáním ihned či v řádu dnů, nekonečné možnosti pak skýtá výběr vozů přímo od výrobce, obsahující více než 15 000 vozidel: od nejběžnějších modelů A, přes SUV řad Q, hybridy, elektromobily až po supersportovní modely RS a R8.

„Z bohatého portfolia si vybere každý. Zpravidla jde o vozidla do dvou let stáří. Výjimkou nejsou ani roční, půlroční kusy či dokonce vozy s pár ujetými kilometry, které sloužily k prezentačním účelům či krátkodobým pronájmům. Ve většině případů pak hovoříme o služebních vozech zaměstnanců Audi AG, ze zaměstnaneckých programů a operativních leasingů partnerů výrobce,“ uvedl Jarov.

Kunratické Auto Jarov už terminál má, rekonstrukce se bát nemusí

Zdroj: DWA, Libor Hlisnikovský
19.březen 2021