Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Jeep letos plánuje prodat 50 commanderů

Commander, první sedmimístný Jeep v Česku, byl na trh uveden loni v dubnu. „Loni jsme prodali 42 kusů, letos plánujeme padesátku,“ řekl našemu portálu mediální zástupce DCAB Jakub Rokos.

Od svých předchůdců se nový Commander liší hlavně interiérem. Sedadla jsou poprvé ve voze Jeep uspořádána ve třech řadách. Každá ze zadních řad je umístěna výše než ta před ní. Díky tomu bylo dosaženo zlepšeného výhledu pro všechny cestující. Sedadla druhé a třetí řady lze sklopit a vytvoří tak zcela rovnou podlahu nákladového prostoru o objemu 1950 litrů. Stupňovitá střecha modelu prý zajišťuje dostatek prostoru nad hlavami i pro cestující ve druhé a třetí řadě. Střešní okno umístěné vpředu doplňuje na přání dodávaná prosklená střecha Command-ViewÔ i pro zadní sedadla. To vše na podvozku 4×4 převzatého z Jeepu Grand Cherokee a benzínovým motorem 5,7 o výkonu 240 kW.

Nový Commander je v Česku k mání od 1299 000 korun, nabízí možnost odpočtu DPH a pro své turné „Corrida“ si jej vybrala rocková skupina Kabát.

21.září 2007