Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Jesenský řídí obchod LeasePlanu ČR

Vladan Jesenský (41) byl k 1. březnu jmenován obchodním ředitelem společnosti LeasePlan Česká republika.

Svou manažerskou dráhu započal v automobilovém průmyslu, mimo jiné vedl obchodní a operativní část autobazarů AAA Auto. Uplynulých dvanáct let působil v řídicích pozicích v oblasti technického osvětlení, nejdříve jako manažer prodeje světelných zdrojů společnosti Philips v Česku a na Slovensku. Posledních šest let pak stál v čele českého a slovenského zastoupení značky profesionálního osvětlení Zumtobel. Původně menší rodinná projekční a distribuční firma vyrostla pod jeho vedením do předního hráče na obou středoevropských trzích.

Ve společnosti LeasePlan ČR bude hlavním úkolem Vladana Jesenského přispět k růstu firemní flotily a dále rozvíjet kvalitu jejích služeb. Vedle obchodních aktivit bude mít na starost také marketing. Ve funkci nahradí Milana Ptáčníka, který přebírá oddělení Business Development.

Nový obchodní ředitel společnosti LeasePlan ČR vystudoval ekonomii v Czech Management Institute v Praze, je ženatý a má dvě dcery. Bývalý profesionální sportovec a úspěšný reprezentant v moderním pětiboji se dnes rekreačně věnuje především lyžování a horskému kolu. Mezi své koníčky řadí také rodinu, klasický rock a moderní technologie.

28.únor 2013