Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Korporace podpořily kampaň Chráním Tebe

Do kampaně #chranimtebe se zapojilo 56 herců, zpěváků, sportovců a dalších osobností. Ve videu vystupují například Miroslav Donutil, Iva Janžurová, Petr Vaněk, Anna Geislerová, Dominik Hašek, Barbora Strýcová, Katka Neumannová a další. Osobnosti apelují na lidi, aby ven chodili vždy s rouškou. Heslo kampaně je: „Buď doma. Nos roušku. Společně to zvládneme.“


Ke kampani vznikla webová stránka www.chranimtebe.cz s informacemi pro veřejnost. Cílem kampaně je prostřednictvím osobností a reklamního času v televizním vysílání přimět všechny Čechy, aby brali současnou situaci vážně, chovali se zodpovědně a neztráceli naději. Nošení roušek venku je sice povinné, ale ne všichni jej důsledně dodržují. Totéž platí o zůstávání doma. Sociální izolace je přitom jediný způsob, jak s virovou pandemií může bojovat opravdu každý.

Kampaň Chráním Tebe je k vidění v televizi na stanicích Prima a Nova. Svůj reklamní prostor jí věnovala řada velkých firem například T-Mobile, Air Bank, E.on, Česká spořitelna a další. Na internetu ji podpoří Seznam. Kampaň vznikla bez nároku na honorář pro protagonisty i tvůrce. Známé značky poskytly zdarma svůj reklamní prostor v hodnotě milionů korun. Všichni se spojili proto, aby co nejvíce lidí slyšelo, jak je důležité chovat se v dnešní situaci zodpovědně.

Kampaň připravila agentura Werk.camp reklamního režiséra a kreativce Martina Přikryla, webovou stránku vyrobilo studio Soulmates. Iniciátorem nápadu a hlavou kampaně je reklamní stratég Tomáš Mrkvička. Kontakty na tvůrce rád poskytnu na vyžádání.

Web: https://www.chranimtebe.cz
Facebook: https://www.facebook.com/chranimtebe
Logo: https://www.dropbox.com/s/zy4ekinfenf8hl4/CHRANIM%20TEBE_hashtag_uvnitr.png?dl=0
Video: https://youtu.be/tBceMLK6Njw

Seznam zapojených osobností
Alice Nellis, Andrej Polák, Anna Fišerová, Anna Geislerová, Bára Nesvadbová, Barbora Strýcová, Ben Cristovao, Dan Bárta, Daniela Choděrová, David Matásek, Dominik Hašek, Elizaveta Maximová, Endru, Hynek Čermák, Iva Janžurová, Jan Baset Střítežský, Jan Bendig, Jan Cina, Jan Dolanský, Jan Jankovský, Jan Lukačevič, Jana Plodková, Janek Rubeš, Jitka Schneiderová, Katka Neumannová, Klára Vytisková, Ewa Farná, Lenka Krobotová, Lenka Vlasáková a Jan Dolanský, Lukáš Příkazký, Martha Issová, Martin Dejdar, Matěj Cibulka, Matěj Ruppert, Michael Rozsypal, Miroslav Donutil, Míša Nosková, Ondřej Brzobohatý a Tatiana Kuchařová, Pavel Šimčík, Petr Vaněk, Pavel Šporcl, Petra Špindlerová, Roman Kreuziger, Taťjana Medvecká, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Václav Neužil, Veronika Arichteva, Veronika Kubařová, Vít Přindiš, Vladimír 518, Vladimír Polívka, Zuzana Truplová, Žofie Dařbujánová

Seznam podporujících značek 

  • Air Bank
  • E.on
  • T-mobile
  • Česká spořitelna
  • Generali
  • Zonky
  • Home credit
  • ČEZ
  • Astratex
  • Modrá Pyramida
Zdroj: Karel Pluhař
23.březen 2020