Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Kdo jsou noví manažeři českého Hyundaie

Na začátku srpna převzala nová společnost Hyundai Motor Czech, dceřiná společnost Hyundai Motor Company se sídlem v korejském Soulu, aktivity spojené s distribucí  značky Hyundai v České republice. Firma nyní představila manažery importérství.
 
Ve vedení nové společnosti Hyundai Motor Czech od 1. srpna 2008 působí:
 
Zdeněk Fořt – generální ředitel
Zdeněk Fořt  (*1970)  V automobilovém průmyslu začal pracovat hned po skončení studia na vysoké škole ekonomické v Praze.  Před příchodem do Hyundai pracoval u dvou konkurenčních značek. Posledních sedm let zastával pozici prodejního a marketingového ředitele ve společnosti Hyundai Motor CZ. Je ženatý a má dva syny, Jakuba a Adama. Je velkým fanouškem fotbalu, ale hraje i tenis a lyžuje.
 
Libor Kabelka – Chief Financial Officer
Libor Kabelka (*1964) Má desetiletou praxi v automobilovém průmyslu. Posledních sedm let pracoval pro Hyundai Motor CZ jako finanční ředitel. Studoval ekonomii na Vysoké škole Báňské. Je ženatý, má dvě děti, dceru Barboru a syna Roberta. Rád hraje golf a v zimě lyžuje.
 
Andrej Bobák – marketingový ředitel
Andrej Bobák (*1970) Pracuje pro značku Hyundai již od roku 2002. Do letošního srpna působil na pozici marketingového managera. Je ženatý, má dvě dcery.  Velice rád sportuje, hraje hlavně golf a tenis.
 
Jan Červinka – prodejní ředitel
Jan Červinka (*1978) – Dosud pracoval u několika automobilových společností. Pro Hyundai pracuje již 5 let. Do 1. srpna zde vedl oddělení náhradních dílů. Je ženatý, má dceru Sofii. V zimě lyžuje a v létě, když mu čas dovolí, jezdí na kole a na kolečkových bruslích.
 
Antonín Jedlička – ředitel poprodejních služeb
Antonín Jedlička  – (*1962) má dlouholetou praxi v automobilovém průmyslu. Posledních sedm let působil na pozici technického ředitele ve spol. Hyundai Motor CZ. Má dvě děti Michala a Terezu. I ve volných chvílích žije motorismem. Má rád fotbal a v zimě jezdí na lyže.
 
Veronika Jakubcová – Public Relations Manager
Veronika Jakubcová – již odmalička má ráda auta. Posledních více než deset let pracuje v automobilovém průmyslu. Za komunikaci značky Hyundai je zodpovědná již od roku 2002.
4.září 2008