Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Kia cee´d je flotilový automobil roku 2009

Cee´d v provedení Sporty Wagon zabodoval v soutěži o nejlepší flotilový automobil roku 2009 a zvítězil v kategorii „Referentský vůz“.

Na slavnostním galavečeru v rámci konference FleetBussines Day, kterou pořádá každoročně magazín Flotila, proběhlo vyhlášení výsledků soutěže Flotila roku 2009. Kia Motors Czech nominovala do letošního ročníku dieselový cee´d Sporty Wagon 1,6 CRDi a nakonec si odnesla sošku za první místo v kategorii „Referentský vůz“. „Pro značku Kia je prvenství v soutěži o nejlepší flotilový vůz obrovským úspěchem a jsem rád, že jsme navázali na skvělé výsledky z minulých let.“, komentuje vítězství v letošním ročníku soutěže Jan Veselý, fleetový manažer, Kia Motors Czech.
 
„Dříve patřily první příčky v podobných anketách téměř výhradně evropským automobilkám, ale jak vyplývá z vývoje posledních let, značka Kia získává u spotřebitelů i odborné veřejnosti stále větší oblibu.“, doplňuje Arnošt Barna, obchodní a marketingový ředitel, Kia Motors Czech. Cee´d má doposud na kontě třetí místo v ALD Automotive Fleet Awards 2008 a druhé místo v anketě Flotila roku 2008. Mimo to získal také ocenění od motoristických novinářů, kteří ho pasovali na Auto roku 2008. O titul Flotila roku 2009 se utkal již nový cee´d, který dostal nejen dynamičtější a sportovnější vzhled, ale doznal změn i v interiéru.
9.říjen 2009