Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Kia cee’d už má verzi kombi

Nabídku značky Kia na českém trhu rozšiřuje od 7. září již devátý osobní model tohoto korejského výrobce s názvem – Kia cee´d Sporty Wagon. Slavnostní prodejní premiéra vozu se odehrála v novém sídle importéra v Čestlicích.

Zúčastnil se jí také generální ředitel společnosti Kia Motor Czech Kyung Hyedn Kim, který připomněl, že značka Kia se letos poprvé probojovala mezi desítku nejúspěšnějších na českém trhu a hodlá svoji pozici dále zlepšovat. Nejvíce by k tomu měly přispět právě modely cee´d a cee´d Sporty Wagon a také skutečnost, že by se měly v dohledné době prodávat na 70 místech České republiky. Praktické kombi, vyráběné stejně jako základní model, již známý pětidveřový hatchback, nedaleko Žiliny, jistě osloví, podle slov ředitele Kia Motor Czech Víta Pěkného, početnou skupinu českých zákazníků. Kia cee´d je mj. prvním korejským automobilem, který získal v prestižním testu bezpečnosti NCAP plný počet pěti hvězdiček.

 

Kia cee´d Sporty Wagon je o 235 mm delší než základní pětidveřový model a od začátku prodeje nebude chybět ani jeho verze N1. Cenová relace modelu Sporty Wagon začíná na částce 369 980,- Kč včetně DPH.

19.září 2007