Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Kia Motors má únorové akce

Kia Venga v nové výbavě Fresh, cee´d Active nově s klimatizací zdarma, financování s 0% navýšením nebo Leasing Bonus na vybrané modely, slibuje zpráva importérství.

Kia Motors Czech motivuje ke koupi vozů značky Kia unikátní sedmiletou zárukou, která platí od začátku roku nově na všechny modely. V únoru navíc spouští na podporu prodeje svých vozů

následující prodejní akce: Kia Venga v nové základní výbavě Kia Motors Czech chce nabídnout zákazníkům model Venga s atraktivní základní cenou. Nově proto zavádí výbavu Fresh. Ta je k dispozici pouze u motorizací 1.4 CVVT a 1.4 CRDi (55 kW).

Po odečtení akčního bonusu začíná Kia Venga nově na ceně 259 980 Kč ve výbavě Fresh s benzínovým motorem 1.4 a při využití Kia Finance Bonus se cena sníží dokonce na 239 980 Kč. Kia cee´d ještě výhodněji – k zimním pneu také klimatizace zdarma Vedle probíhající akce na sadu zimních pneu zdarma získává v únoru zákazník zdarma také klimatizaci ke všem skladovým vozům cee´d a cee´d SW ve výbavě Active. Po odečtení akčního bonusu pořídí zákazník nový cee´d v základní výbavě s klimatizací od 269 980 Kč.

Dalšího snížení ceny lze dosáhnout financováním vozu s produktem Kia Finance bonus. Leasingový bonus nebo nulové navýšení Na podporu prodeje modelů Venga a cee´d připravila Kia Motors Czech financování s 0% navýšením splátek prostřednictvím leasingu nebo úvěru. Zákazník také může využít Kia Finance Bonus a snížit cenu vozu v případě Vengy o 20 000 Kč a u modelu cee´d dokonce až o 50 000 Kč. Nabídky nelze kombinovat.

17.únor 2010