Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Kia uvádí na trh nové Rio

V Benicích u Prahy si odbyla národní novinářskou premiéru nová Kia Rio. V prodeji bude od 6. září. Jaké jsou ceny?
 
Model se ukázal poprvé letos v březnu na autosalonu v Ženevě.“Nové Rio není další vývojovou fází svého předchůdce, ale jedná se o naprosto nový model. Není evolucí, je revolucí,“ říká šéf KMC Vít Pěkný. “Je atraktivnější a se svěžím nádechem sportovnosti – u nového Ria je obdiv zkrátka zaručen,” tvrdí Pěkný.
 
U nového Ria se prý navíc podařilo snížit provozní náklady, přičemž množství emisí CO2 začíná na pouhých 85 g/km. To má řadit nové Rio nejen na špici B-segmentu, ale dokonce i před všechny vozy, které se nyní v Evropě prodávají.
 
Nové Rio jde v České republice do prodeje od 6. září. V nabídce jsou akční limitované edice Edition 1 a Edition Pro za zvýhodněnou cenu. S leasingovým bonusem za 199 980 Kč, nebo bez financování za 239 980 Kč získá zákazník vůz s  osmi airbagy, ESC, ABS s rozdělovačem brzdného tlaku EBD, brzdovým asistentem BAS a systémem VSM – vehicle stability management.

„Nové Rio není dalším nízkorozpočtovým vozem pro východní trhy,“ upozorňuje Vít Pěkný. „Za necelých 240 000 Kč získá český motorista kvalitní, moderní a bezpečný automobil s plnohodnotnou výbavou. To vše doplněno o jedinečnou 7letou záruku výrobce,“ uzavírá ředitel importu.
9.září 2011