Kategorie
Značky
Regiony
 
 

KIA začíná spolupracovat s AAA AUTO

KIA MOTORS zahajuje od prvního května oficiální spolupráci se skupinou AAA AUTO, oznámila mluvčí korejského importu Kateřina Vokounová.

Při výkupu ojetých vozů má nyní všech 62 prodejců dealerské sítě KIA možnost rychle a za výhodných podmínek prodat ojeté vozy jakékoli značky, které jim protiúčetem nabídnou jejich zákazníci při koupi nového vozu KIA. „Trh s ojetými automobily konsoliduje. Obchod se koncentruje mezi velké hráče a menší autobazary mizí. Proto jsme si vybrali silného partnera – skupinu AAA AUTO, která platí za jedničku na českém trhu,“ podotýká fleetový manažer Jan Veselý, který oblast prodeje ojetých vozů u KIA MOTORS CZECH koordinuje.
 
Spolupráce mezi KIA MOTORS a skupinou AAA AUTO odstartovala již před řadou měsíců, ale nyní dostává pevný rámec. „Všichni dealeři vozů KIA se mohou nyní výlučně koncentrovat na svůj hlavní byznys, kterým je prodej nových vozů KIA. Vše ohledně ojetých vozů z protiúčtu za ně rychle vyřídí specialisté z AAA AUTO. Ti vůz bleskově ocení a pak za něj vyplatí v hotovosti odpovídající tržní cenu,“ dodává Jan Veselý. 
10.květen 2010