Kategorie
Značky
Regiony
 
 

KIA zve na projekt „Vezmi babi do kina!“

KIA MOTORS CZECH spolu s neziskovou organizací Seniorem s radostí připravila promítání projektu „Vezmi babi do kina!“ v rámci letního autokina na pražském Strahově. Promítání „Vezmi babi do kina!“ se uskuteční ve čtvrtek 13. srpna 2020 od 17 a 21 hod.

Večerní promítání uvede známá osobnost a vystoupí divadelní soubor Cirk La Putyka. Projekt „Vezmi babi do kina!“ je plánován také na září v Brně. Zisk ze vstupného bude využit na pořádání aktivizačních cvičebních či vzdělávacích kurzů v Domovech seniorů.

Pro 7 vybraných seniorů bude navíc připraven unikátní zážitek s VIP servisem. Ten zahrnuje doručení pozvánky do autokina až domů kurýrem, odvoz seniorů s jejich dětmi či vnoučaty vozem značky Kia na filmový večer a předání dárkového balíčku s občerstvením na místě a překvapením – osobní video vzkaz od jejich blízkých promítaný na plátno před samotným zahájením filmového večera.

Pokud chcete své babičce nebo dědečkovi udělat radost a zajistit jim výjimečný zážitek, napište na e-mail organizace Seniorem s radostí (info@senioremsradosti.cz). VIP balíček získají ti, kteří uvedou důvody, proč jsou pro ně rodiče či prarodiče výjimeční a čím je v životě inspirují.

„Podpora organizace Seniorem s radostí, která dlouhodobě pomáhá seniorům v aktivním zapojení do společnosti, nám dělá skutečnou radost a to již od začátku partnerství v době pandemie. Projekt „Vezmi babi do kina!“, který má motivovat mladou generaci k péči o vztahy se svými rodiči a prarodiči je svým konceptem vskutku výjimečná.

Cílem je upozornit na to, že každý senior je pro nás VIP a je třeba jim dávat péči maximálně najevo. A abychom ocenili naše zákazníky, tak prvních deset z nich, kteří na strahovský stadion přijedou ve svém voze značky Kia, má vstup do autokina zdarma,“ říká Kateřina Vaňková Jouglíčková, PR & Corporate Event Manager společnosti KIA MOTORS CZECH.

Nezisková organizace Seniorem s radostí existuje již od roku 2016 a zajišťuje aktivity a pomoc seniorům po celé republice a nově i na Slovensku. Organizace, která má k dispozici více než 12 000 dobrovolníků, zřídila pro seniory a další ohrožené skupiny obyvatel linku pomoci. V současné době pomáhá skoro 30 tisícům lidí.

Zdroj: Katerina Vaňkova Jouglíčková, KIA MOTORS CZECH
29.červenec 2020