Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Kooperativa uspěla v anketě makléřů

Kooperativa pojišťovna opět uspěla v devátém ročníku ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašují pojišťovací makléři. Kooperativa je podle v úterý vyhlášeného hlasování makléřů Pojišťovnou roku 2008 v neživotním pojištění. Získala také bronz v pojištění flotil.

Druhou hlavní kategorii Pojišťovna roku 2007 v životním pojištění vyhrála Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Groupa Kooperativa skončila na druhém místě, což je oproti loňskému roku posun o příčku vzhůru. „Výsledky této prestižní soutěže nás samozřejmě potěšily a velmi si vážíme přízně pojišťovacích makléřů, kteří hrají na pojistném trhu klíčovou roli. Fakt, že Vienna Insurance Group ČR zcela anketu opanovala, když pojišťovny koncernu zvítězily ve všech kategoriích, je pro nás důkazem, že jdeme správnou cestou,“ uvedl předseda předsatvenstva a generální ředitel Kooperativy a zároveň člen představenstva VIG Martin Diviš.
 
Kromě vítězství v uvedených kategoriích uspěly i produkty Kooperativy v anketě Pojistný produkt roku 2008, kde získal bronzovou příčku Program pojištění flotil. Vítězem v této kategorii se stalo pojištění FLEXI Pojišťovny České spořitelny. Specializovaným pojistitelm roku 2008 se stala Evropská Cestovní Pojišťovna a osobností roku 2008 dlouholetý generální ředitel pojišťovny Uniqa Marek Venuta.
 
Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) již podeváté letos vyhlásila anketu Pojišťovna roku, jejímž cílem je zjistit, jak pojišťovny dokážou jednak uspokojovat pojistné potřeby občanů, institucí a podnikatelů, jednak spolupracovat s pojišťovacími makléři.
23.květen 2009