Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Kooperativa získala titul Pojišťovna roku 2008

Prestižní titul Pojišťovna roku 2008 získala tento týden Kooperativa. V letošní soutěži MasterCard Banka roku uspěla druhá největší pojišťovna na českém trhu i v dalších kategoríích. Ocenění převzal v pražském divadle Hybernia  předseda představenstva a generální ředitel firmy Martin Diviš.

Třetí místo získala jak v kategorii Životní pojištění roku 2008 za produkt Rubikon, tak v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku 2008. „Vítězství v kategorii Pojišťovna roku 2008 i dalších ocenění si velice vážíme. Je to vůbec poprvé, kdy jsme tento prestižní titul získali a je pro nás důkazem, že vývoj Kooperativy jde správným směrem,“ konstatoval předseda představenstva a generální ředitel firmy Martin Diviš, který 26. listopadu v průběhu slavnostního večera v pražském divadle Hybernia ocenění převzal.
 
Cílem soutěže MasterCard Banka roku 2008 je ocenit služby a produkty finančních institucí působících v České republice. O vítězích deseti z dvanácti kategorií rozhoduje odborná porota. Hlasuje se korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně tak se zpracovávají výsledky. Odborným partnerem ocenění je společnost Capgemini, se kterou spolupracuje Fincentrum při přípravě podkladů pro porotu. Porota je složena z cca 70 členů – odborníků z finanční oblasti, sféry bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice. Žádný z porotců není zaměstnán v hodnocených institucích či jinak zainteresováni na výsledcích.
7.prosinec 2008