Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Lex otevřel servis BMW a MINI v Ostravě

Společnost LEX AUTO otevřela nový autorizovaný servis BMW a MINI v Ostravě. I přesto, že je v provozu již od loňska, dočkal se slavnostního otevření až letos v říjnu.

„Kvůli covidu jsme akci museli několikrát přesouvat. Nakonec to vyšlo tak, že jsme pro naše klienty slavnostně otevřeli přesně do roka a do dne od uvedení do provozu,“ uvedl majitel společnosti a galerista Petr Lex. Součástí servisu je kromě jiného také špičkově vybavená karosárna, lakovna a pneuservis.

Součástí celé akce, kterou provázel moderátor Libor Bouček, byla navíc výstava děl akademického sochaře Igora Kitzbergera a křest jeho knihy MŮJ SVĚT, která mapuje jeho dosavadní tvorbu. Kmotry knihy byli manželé Tomáš a Ester Berdychovi. Speciální edice této knihy byla vydražena ve prospěch Centra provázení, které sídlí ve Fakultní nemocnici s poliklinikou v Ostravě a pomáhá rodičům a dětem vypořádat se s těžkými diagnózami.

„Kniha se vydražila za skvělých 85 000 Kč a jsem moc rád, že peníze poputují na opravdu smysluplnou věc a pomohou rodičům a jejich dětem zorientovat se v jejich těžkých životních chvílích,“ dodal Petr Lex.

Hosté si kromě koncertu Adama Mišíka, Terezy Maškové a Marcela Procházky mohli poslechnout světově uznávaného klavíristu Ivo Kahánka. Slavnostního otevření se zúčastnil tenista Tomáš Berdych. Hosté se mohli seznámit se zázemím nového servisu. Součástí celého areálu LEX AUTO je také galerie umění a oddělení LEX SELECTION, které se zaměřuje na individuální úpravy vozů pro náročnější klientelu.

„Mým hlavním cílem je vysoká úroveň poskytovaných služeb pro naše klienty. Pohybuji se u BMW od 90. let a naši klienti vědí, že preferuji osobní přístup. Máme skvělý tým, který má zkušenosti s prémiovým segmentem a je pravidelně školen specialisty BMW Group,“ dodal Petr Lex.

Nový autorizovaný servis BMW a MINI sídlí v Ostravě-Porubě a má otevřeno od 7 do 19 hodin. Kromě servisu vozů BMW a MINI je k dispozici také prodej BMW Originálních náhradních dílů, stejně jako nabídka příslušenství a doplňků.

Zdroj: BMW Press Center
2.prosinec 2021