Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Lexus hlásí personální změny

Divize Lexus společnosti TOYOTA MOTOR CZECH oznámila tři změny na různých pozicích v rámci Lexus Teamu.

Antonín Tulach – Marketing Manager Czech & Slovak Republic
Za koordinaci marketingových aktivit značky Lexus v ČR a SR je nově zodpovědný Antonín Tulach (35). V letech 2000-2008 pracoval ve stejné společnosti pro značku Toyota, kde byl odpovědný za rozvoj prodejní sítě Toyota. Na novou pozici přechází z postu Lexus Field Manager Sales & After Sales, kde měl na starosti prodej a veškeré aktivity související s obchodními partnery Lexus v ČR a SR.
 
David Valenta – Sales and Field Specialist Czech & Slovak Republic
Na pozici Sales and Field Specialist Czech & Slovak Republic nastoupil David Valenta (27). Bude mít na starosti prodej a veškeré aktivity související s obchodními partnery Lexus v ČR a SR. V letech 2007-2009 pracoval na pozici specialisty v rámci lifestylového projektu LEXUS LOUNGE by L´Angolo, kde byl zodpovědný zejména za péči o VIP zákazníky značky.
 
Eva Pudilová – Marketing Specialist Czech & Slovak Republic
Eva Pudilová (30) působící na pozici Marketing Specialist pro ČR a SR již od roku 2007 je kromě dosavadní koordinace veškerých dealerských marketingových aktivit nově zodpovědná i za tvorbu mediálních kampaní a média v ČR a SR. Může tak zúročit své dlouholeté zkušenosti z automobilového průmyslu, ale i z agenturní práce v agentuře Quo New.
24.srpen 2009