Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Linde MH: nové standardy pro použité vozíky

Linde Material Handling nabídla nový systém hodnocení přípravy použité manipulační techniky pod názvem Approved trucks.

Cílem projektu je poskytnout zákazníkům jistotu stejné úrovně a rozsahu přípravy použitých vozíků Linde kdekoli v Evropě.

Tři varianty úrovně přípravy (Linde PLUS, Linde SUPER, Linde ULTRA) pak nabízejí řešení pro různé stupně náročnosti provozu a umožňují také přizpůsobit konkrétní nabídku finanční situaci jednotlivých zákazníků. Linde Approved trucks pocházejí nejčastěji z pronájemních flotil skupiny Linde MH. Po ukončení pronájmu procházejí vozíky důslednou kontrolou a opravami dle rozsahu, který je pro jednotlivé kategorie přípravy přesně stanoven.

Pro opravy jsou používány výhradně originální náhradní díly Linde MH. Takto připravené vozíky splňují všechny bezpečnostní požadavky evropské legislativy v oboru manipulační techniky.

Použité vysokozdvižné vozíky Linde MH jsou podle firmy alternativou v případech, kdy je limitována možnost investovat do nákupu nové manipulační techniky nebo například tam, kde by využití nového stroje nebylo zcela efektivní, ale zejména tehdy, když zákazník hledá kompromis mezi pořizovací cenou a užitnou hodnotou. 

19.březen 2013