Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Louda staví největší krytý autobazar v Evropě

Požehnání kněze zahájilo v neděli 23. ledna stavbu nového autocentra a skladu ojetin Louda Auto+ nedaleko od Prahy. „V Česku i v Evropě je řada autobazarů, postavených venku na kdejaké zpevněné ploše, ale zastřešenou vytápěnou prodejní plochu 40 000 m2 a vnitřní kapacitu přes 2000 vozů nemá nikdo v Evropě,“ uvedl Pavel Louda na openingu.

Slavnostní položení základního kamene se zúčastnilo vedení Louda Auto, zástupci okolních obcí, akreditovaní novináři a kněz.

V současnosti je největším tuzemským prodejcem vozů značky ŠKODA i Hyundai a také velkým dealerem dalších devíti značek aut.

Autocentrum Louda Auto+ bude největší svého druhu v Evropě. Vzniká v katastru obce Vrbová Lhota u Poděbrad v těsné blízkosti dálnice D11, na kterou bude areál napojený přímo z exitu 35 bez nutnosti zajíždět do obydlené oblasti.

Centrum ojetých vozů by mělo být dokončeno v lednu 2024.

„Současné světové trendy prodeje vozů vedou ke koncentraci prodeje i všech komplexních služeb na jednom místě, proto stavíme autocentrum s výbornou dostupností z Prahy, Hradce Králové i Pardubic,“ říká Pavel Louda, majitel Louda Auto.

„Součástí centra ojetých vozů bude i nejmodernější servisní zázemí, které odborně připraví všechny ojeté vozy k prodeji, tato služba je na českém trhu ojedinělá. Zákazníci budou mít mimo kompletních prodejních, výkupních a finančních služeb k dispozici i kavárnu s příjemným posezením v luxusním prostředí. Nabídneme tak unikátní nákupní komfort dostupný za každého počasí,“ dodal Robert Imling, ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+.

Společnost Louda Auto letos oslaví 30 let působení na českém trhu, v současnosti provozuje 28 autosalonů a 18 autorizovaných servisů po celé České republice.

Bože, dej nechť toto dílo slouží ku tvé slávě a našemu užitku!

Zdroj: Erich Handl, Vrbová Lhota
24.leden 2022