Kategorie
Značky
Regiony
 
 

M Motors oznámila příchod nového Outlanderu

Společnost M Motors CZ, zastupující na českém trhu japonskou značku Mitsubishi, oznámila uvedení nového modelu Outlander na český trh. Novinářům se vůz předvede v polovině listopadu.

Nový Outlander přichází do prodeje tři roky po svém uvedení na evropský trh. Je prý důkladně přepracován, má zcela nový design přídě s mřížkou proudové stíhačky. Vůz má propracovanější exteriér s vylepšenou aerodynamikou. A také narostl do délky o 2,5 cm v porovnání s předchůdcem. Změny jsou jasně patrné i v interiéru vozu: vylepšené obložení, čalouněný materiál na palubní desce a dveřních panelech, nová a sportovnější kombinace texturovaného materiálu na sedadlech, nová přístrojová deska včetně nového palubního počítače, který má nyní vysoce kontrastní a barevný LCD displej.
 
Výbavu vozu obohatily nové prvky: bixenonové světlomety s adaptivním systém předního osvětlení, asistent rozjezdu do kopce (HAS), systém signálu nouzového zastavení (ESS), posílený špičkový audiosystém Rockford Fosgate (z 650 na 710W), vylepšený komplexní elektronický řídicí systém automobilu (ETACS) a řada dalších.
 
Ke změně došlo též v oblasti motorů a převodovek. Nově se dodává zážehový motor 2,0 MIVEC, avšak pouze pro pohon 2WD, a to ve spojení s 5MT nebo 6S-CVT. K dispozici je nyní pro model Outlander též dvouspojková převodovka se sportovním řazením (TC-SST) , která je nabízena s motorem 2,2 DI-D.
 
AKČNÍ NABÍDKA – zimní pneu na litých kolech zdarma a možnost 0% leasingu
V rámci uvedení nového modelu Outlanderu připravilo Mitsubishi speciální nabídku, kdy při koupi vozu získává zákazník sadu zimních pneumatik Pirelli na 16“ litých kolech zdarma. A v případě, že se kupující rozhodne koupit vůz na leasing má navíc možnost realizovat nákup přes Mitsubishi Finance s 0% leasingem, a to již při 35% akontaci. Tato nabídka je platná do 31.12. 2009.
12.listopad 2009